Camel active club

Věrnostní klub camel active vznikl na jaře roku 2006 jako způsob poskytování rozsáhlé škály výhod stálým zákazníkům této značky. Držitelé zákaznické karty camel active předně získávají slevu na své příští nákupy v našich značkových prodejnách. Výše této slevy je určena obratem, kterého u nás za své nákupy zákazníci dosáhnou. Přehled jednotlivých slev ilustruje následující tabulka:

Obrat v Kč Procento slevy
0  – 4 999 0 %
5 000 – 49 999 10 %
od 50 000 15 %

Sleva je zákazníkům poskytnuta na základě předložené zákaznické karty, jejichž grafická podoba je zachycena níže. Zákaznická karta je přenosná, zákazníci ji tedy mohou bez jakýchkoli problémů zapůjčovat svým příbuzným či známým.

Obrat:0–4 999 Kč Obrat:5 000–49 999 Kč Obrat:50 000 Kč a více
slevová karta slevová karta slevová karta
Standardní karta (0%) Standardní karta (10%) VIP karta (15%)

Kromě této výhody přináší členství v camel active clubu mnohem víc! Několikrát do roka pořádáme právě pro členy tohoto clubu speciální akce, spojené s výhodným nakupováním, hodnotnými odměnami a jedinečnými dary.

Nově, od 1. 4. 2014 chystáme pro členy další výhody, jako jsou přednostní nákupy ve slevách a dárky pro nové zákazníky při vstupu do clubu camel active apod.

S naší zákaznickou kartou se Vám tak kromě kvalitního zboží za lepší ceny zpřístupňuje také nadstandardní zákaznický servis.

Věříme, že Vás škála poskytovaných výhod uspokojí a již nyní se těšíme na Vaši návštěvu v kterékoli z našich značkových prodejen.

Pro stažení pravidel členství v camel active clubu použijte, prosím, tento odkaz.

Váš camel active team.

Společnosti zapojené do poskytování výhod členství v camel active clubu: REALITY WEAR s.r.o.

0 ks
Košík: 0,00 CZK