Kolekce podzim/zima 2018/2019

Pánská a dámská móda camel active podzim/zima 2018/2019

"INSTINCT LAB"

V kolekci podzim/zima 2018/2019 naleznete kromě tradičních modelů HERITAGE, také oblíbenou řadu DENIM COLECTION a řadu funkčního oblečení FUNCTION TRAVEL WEAR.

Navštivte náš značkový camel active store nebo online obchod a vybírejte z kolekce 2018/2019, která vás jistě nadchne stejně jako nás!

Světová značka camel active přichází s kolekcí "INSTINCT LAB", ve které se snoubí klasický střih, funkční detaily a rozmanité kombinace materiálů.

Kolekce camel active je různorodá díky vícebarevným přízím Ikat, stínovaným kostkám a vzoru rybí kosti. Trendem podzimu jsou dýňové odstíny, ohňová červená a chladné odstíny modré a khaki. 

Denimová moderní kolekce zahrnuje různé modely sepraných džínů se zužujícími se nohavicemi. Kalhotám s pěti kapsami a chino dodává nový vzhled a nádech zimní vlna. 


camel active jaro/léto 2017Nejdůležitějším prvkem řady funkčního oblečení je lehkost, pružnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám, praktičnost, která se snoubí s charakteristickým DNA značky camel active. Cestovní oblečení je ušité přesně na míru své cílové skupiny - městských uživatelů. Požadavky dnešního světa se pojí s cestováním a pohybem. Vzniká tak oblečení z funkčních materiálů, se střihy a praktickými řešeními pro každý den, které splňují požadavky jeho majitelů. Pohyb si žádá pružnost a výrobky, které se vyrovnají se vším. Proto je v centru pozornosti ergonomie, střihy a siluety. Vnější materiál i podšívka jsou přizpůsobivé. Nízká hmotnost a větší množství kapes se kombinuje s ochranou proti větru a dešti. Pohyb umožňují pružné produkty, které dokáží cokoli, a důraz se tedy klade na ergonomické střihy a skvěle padnoucí oblečení. Funkční materiály jsou skvělým parťákem pro každodenní život ve městě.

Součástí pánské kolekce je také spodní prádlo, doplňky, tašky, peněženky a obuv.

Look v dámské módě určují kontrasty. Vzhled je inspirovaný pánskou kolekcí. Barevné spektrum pro toto chladné období nezná žádné hranice. Jsou zde zastoupeny barvy od ohňové červené po trendy dýňovou a chladné odstíny modré a khaki. Lehké, velmi oblíbené bundy se kombinují s rozmanitými doplňky.

Těšte se na novinky nové kolekce 2018/2019 společně s námi. Dámská kolekce camel active zahrnuje bundy, kabáty i doplňky, jako jsou šály, šátky, rukavice, čepice a obuv.

0 ks
Košík: 0,00 CZK
0 ks